BOK DR – Recretantes

Verslag  wedstrijd dames recreanten BOK – Recretantes.

Op de laatste zaterdag van november speelden we tegen de Recretantes. Daarvoor moesten we nog wel  een speelster van een ander team charteren, want Mirjam was geblesseerd. Gelukkig wou Ulla, ja Carolien zo heette ze ;-), van HHK meedoen.

Het was onze dag vandaag, want het liep gewoon lekker. Er werden hele series opslagen gemaakt, het verdedigen ging goed enz.  Ulla maakte ook fraaie smashes. Net als Carolien en Joke. De anderen waren meer van het plaatsen en prikken. Lekker langs de lijn. Mirjam kreeg wel een apart gevoel, want nu deed zij eens niet mee en wonnen we. Ze voelde zich als een mascotte. Mirjam was er al omdat zij en ik daarvoor hadden gefloten en geteld.

De setstanden waren; 25-16, 25-13, 25-18 en we stopten na een uur met 13-8. Dus we hebben de volle acht punten gehaald. En dat was wel eens nodig!

Net voor de Kerst is onze volgende wedstrijd; op 21 december tegen HHK 2. Hopelijk is Mirjam dan weer hersteld.

Iedereen alvast een fijne feestmaand gewenst!

Cobie