Pubquiz op donderdagavond 22 oktober

Beste Bokkers,

Nu de volleybal opnieuw een tijdje stil ligt door het coronavirus, is voor iedereen het seizoen abrupt gepauzeerd. Inmiddels is het voor de meesten herfstvakantie en dachten wij als webredactie: wat is nou leuk om het gemis van de volleybal in de vakantie op te vullen? Een PUBQUIZ!

Aanstaande donderdagavond 22 oktober willen wij tijdens de reguliere trainingstijd een pubquiz houden voor alle leden van BOK. Deze pubquiz zal plaatsvinden via Zoom, zodat iedereen veilig thuis kan blijven en toch samen kan zijn. De pubquiz duurt van 19.30 tot 21.00. Voor de winnaar is er een leuke prijs! 

Opgeven voor de pubquiz kan door een mailtje te sturen naar webredactie@vvbok.nl met je aanmelding erin. Wij hopen dat er zo veel mogelijk mensen meedoen, dat zouden wij erg gezellig vinden! Voor allen die zich aanmelden: in de loop van volgende week ontvangen jullie meer informatie. 

Hopelijk tot a.s. donderdag!

Groetjes van de webredactie!

Groetjes,

Alyssa en Muriël