Verslag wedstrijd Dames recreanten BOK-Goedemorgen.

Op zaterdagmorgen 6 april was het dan de laatste wedstrijd van het seizoen. Bij Goedemorgen hadden ze 2 goede invalsters van café Baarends. Omdat ik vorige week mijn knie geforceerd had speelde Jeanne van de Recretantes mee. Ook hierdoor moesten we even wennen.  We waren niet ingespeeld,  want daar was geen tijd meer voor  en we kwamen heel slecht opgang. Er lukte niet veel; de passes niet en dan kun je niet veel. Er werd niet of nauwelijks geroepen, wat veel misverstanden gaf.

De eerste set verloren we met 16-25. De volgende set ging het lopen en ging het gelijk op, maar helaas verloren met 20-25. Dan de derde set. Voor het eerst in deze wedstrijd kwamen we voor te staan. Maar helaas konden we dit niet volhouden; 19-25.

De laatste set stopte op 8-0 voor ons. Dus haalden we nog  2 puntjes binnen en Goedemorgen 6.

We zullen binnenkort de eindstand horen.

Cobie.