AVC H3 – BOK H 2 op 6 april

Zaterdag 6 April stond de wedstrijd AVC 3 – BOK 2 op het programma. Eindelijk weer met een selectie van 9 man, maar nadat we Bart hadden opgehaald bij het station te Kapelle, werd Bart opgeëist door Bok 1, omdat zij maar 5 spelers hadden. Dus vertrokken we met 8 spelers en onze vaste supporter Annemarie. We waren ruim op tijd in Tholen, zodat we eerst een bakje koffie konden drinken en onze tactiek konden bepalen. Als we 1 set zouden winnen, was de vierde plaats op de ranglijst binnen en als we met 4-0 zouden winnen lag zelfs de derde plaats nog binnen bereik. Met 6 niet geheel fitte spelers in het veld, 2 spelers konden alleen maar onderhands serveren, dus weinig service druk en 2 kneusjes op de bank (die alleen in noodgevallen konden spelen) werd de wedstrijd aangevangen. In het begin van set 1 liep Bok constant een achterstand op, door slecht passen, verdedigen, plaats ballen door het midden i.p.v. achterin of aan de lijnen, maar zodra de Bigpoints in zicht kwamen sloop Bok naderbij en op 23-23 kwamen we gelijk. Na een spannende slotfase sleepten we toch de eerste set nog uit het vuur met 26-28 en was de vierde plaats op de ranglijst veilig gesteld. Mede hierdoor begon Bok ook in de tweede set te slap en te afwachtend en werden we weer op achterstand gezet. We kwamen nog een eind terug, maar met 25-23 moesten we de tweede set aan AVC laten. Na set 2 vertrok een van de betere spelers van AVC en werd hard werkend ook die set binnen gehaald 20-25. De vierde set was AVC een vogeltje voor de BOK kat en via overtuigende cijfers van 12-25 werd de vierde set en dus de overwinning binnen gehaald.

Rinus.