BOK DR – HHK 2

Verslag wedstrijd dames recreanten Bok – HHK 2.

Op zaterdag 21 december speelden wij onze laatste wedstrijd van 2019. Deze keer tegen HHK 2. We waren aan elkaar gewaagd. Door een goede servicebeurt van Tanny kwamen we ruim voor te staan, maar helaas wisten ze ons toch in te halen en werd de setstand 25-27. De 2e set ging het weer gelijk op. HHK gaf diep ballen en verdedigde goed. Ook zat er af en toe een maaibal tussen, waarvan je dan niet wist waar die terecht zou komen. Deze set werd 22-25. Helaas mocht de aanwezigheid van de geblesseerde Mirjam ons deze keer niet helpen, want de buzzer ging bij de eindstand van 10-16. Geen punten.

We gaan nu ons winterreces in en spelen pas op 11 januari weer.

Het team van de damesrecreanten wenst heel BOK fine feestdagen toe en een blessurevrij 2020.

Cobie