Bok HS 1 – De Moriaan Symmachia Roosendaal HS 5

Na een half jaar zonder wedstrijden mochten we dan gelukkig weer beginnen met de competitie met een wedstrijd tegen de Moriaan Symmachia Roosendaal HS 5 een team dat gemiddeld nog ouder is dan ons team. Velen van ons team hebben tijdens de zomer getracht de conditie op peil te houden met wekelijks buiten wat te volleyballen. Maar nu konden we gelukkig weer de zaal in om wedstrijden te spelen met de nodige aanpassingen i.v.m. het virus. Onze selectie miste Arjan en Wim senior om verschillende redenen, maar met 8 man konden we starten. Tijdens het inspelen zagen we bij de tegenstander een paar aardige aanvallers en was bij sommigen van ons team weinig vertrouwen in een goede afloop, maar een goede analyse van onze aanvoerder die aangaf dat de beweeglijkheid bij de tegenstander niet hun sterkste punt was begonnen we goed aan de wedstrijd en via goed spel hebben we onze wil aan de tegenstander opgelegd. Goede service, redelijke pass, goed verdedigen en goede spelverdeling waren de sleutelwoorden van vanmiddag en via 25-17, 25-18 en 25-21 waren de eerste punten binnen, maar de vierde set slopen te veel fouten en de vermoeidheid ons team binnen en moesten we die helaas aan de tegenstander laten. Toch een goed begin van de competitie en op naar volgende week tegen de Brug HS 1.

Rinus.