Bok/Mytilus DS 2 – VVS’92 DS 2

Mooie 4-0 winst voor Bok/Mytilus DS2

Zaterdag speelden wij alweer onze tweede wedstrijd van het seizoen. Na een mooie 3-1 winst vorige week tegen de Burgst, waren we klaar voor de wedstrijd van vandaag tegen VVS’92. Anouk kan er door een blessure helaas langere tijd niet bij zijn bij de wedstrijden en vandaag waren ook Daphne en Emma afwezig. We hadden dus maar 7 dames voor de wedstrijd van vandaag, dat betekende geen wissels, want Femke was vandaag onze libero. Bij het inspelen zagen we dat VVS een vrij jong team had met zeker wat aanvalskracht en ook een goede servicedruk. De opdracht van coach Martijn was duidelijk: zelf het spelletje maken, goede pass verzorgen, zorgen voor servicedruk en tempo in de wedstrijd houden. Met Sylvana als spelverdeler, Ingrid als diagonaal, Evy en Angela op het midden, Dinah en Mariëtte als passer/lopers en Femke als libero begonnen we de wedstrijd. De eerste set waren er een aantal servicereeksen en op een paar kleine foutjes na liep de set lekker. We communiceerden goed, iedereen hield zich aan de afspraken en samen zorgden we ervoor dat de eerste set gewonnen werd met 25-15. Snel door naar de tweede set en hopen dat deze ook weer zo soepel zou gaan. De tegenstander had al in het begin van de set moeite met de eigen opstelling en ze wisten niet goed waar ze moesten staan. Van deze onrust konden wij profiteren en de set was snel gewonnen. 25-7 voor ons.

Dan de altijd beruchte derde set. De opdracht was om onze concentratie niet te verliezen en niet teveel fouten te maken. Helaas gebeurde dit in het begin van de set wel, waardoor we wat punten verloren. Het leek even alsof we weer een typisch “Bok/Mytilus” dingetje zouden gaan doen, namelijk mee rommelen met de tegenstander en zelf heel veel fouten maken. Gelukkig konden we dit op tijd herstellen en zo zorgden we ervoor dat we deze set ook weer wonnen, net zoals de eerste set 25-15. De winst was binnen, maar we wilden ook die vierde set winnen. Met fantastische set-ups van Sylvana, harde aanvallen van Angela, Dinah, Ingrid, Evy en Mariëtte en hele mooie passes van Femke wonnen we ook de vierde set. We hadden vijf punten binnen en we hebben een goede, sterke wedstrijd gespeeld met z’n allen. Ook de support van Anouk langs de kant heeft zeker geholpen, want ondanks dat ze niet mee kon doen was ze er wel weer bij om aan te moedigen. Anouk en alle andere supporters bedankt! Momenteel staan we eerste en dat willen we natuurlijk zo houden, volgende week spelen we tegen Scheldesport in Terneuzen en gaan we proberen die eerste plaats te behouden!